Netaş Dinamik

 

 

Netaş, yeni teknolojik çözümleriyle büyüyen işletmelerin iş süreçlerine ve verimliliğine katkı sağlayarak, ERP pazarında…

Türkiye’nin lider sistem entegratörü Netaş, kurumsal pazarda sahip olduğu uçtan uca teknolojik çözüm yetkinliğini, şimdi de Türk ekonomisinin temel taşı olan KOBİ’lerin hizmetine sunuyor. Netaş, Microsoft’un tüm dünyada yaygın bir şekilde kullanılan ERP çözümüDynamics NAV’ı, tamamenTürk mevzuatlarına uygun bir şekilde yerelleştirerek, “Netaş Dinamik” adıyla büyüyen işletmelerin hizmetine sundu. Netaş Dinamik’in tanıtımı, İstanbul’da gerçekleştirilen bir toplantıyla iş ortakları, müşteriler ve kamuoyuna tanıtıldı. KOBİ’lere iş süreçlerinde verimliliği artırıcı katma değerli çözümler geliştirme amacıyla yola çıkan Netaş, yeni ERP çözümü Netaş Dinamik ile kısa vadede ERP pazarının önemli oyuncularından biri olmayı hedefliyor.

Netaş Dinamik çözümünün lansman toplantısında konuşan Netaş Kurumsal Satış Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Tombalak, “Türkiye’de işletmelerin yaklaşık %99’unu KOBİ’ler oluşturuyor. İşletmeler, büyüme, uluslararası pazarlara açılma, rekabet gücünü artırma hedeflerini ancak iş süreçlerini doğru planlayarak ve , teknolojiyi iş süreçlerine en doğru şekilde entegre ederek gerçekleştirebilir…Bilişim sektörünün en büyük oyuncularından Netaş olarak, ‘müşterilerine yeni iş fırsatları yaratan şirket’ anlayışıyla, kurumsal pazarda sahip olduğumuz uçtan uca çözüm sunabilme yetkinliğini, şimdi de ülke ekonomisinin atardamarını oluşturan KOBİ’lerin hizmetine sunuyoruz. Türkiye’deki en büyük çözüm ortakları arasında yer aldığımız Microsoft ile uzun  soluklu bir işbirliğine imza attık. Netaş Dinamik’in, mevzuatlara uygunluğunun yanında, Türk şirketlerinin iş yapış şekilleri ve kullanım alışkanlıklarına uyumuyla da, kısa sürede büyüme hedefiyle hareket eden KOBİ’lerin öncelikli tercihi olacağına inanıyoruz. Netaş olarak hedefimiz, bilişim sektörünün diğer tüm alt segmentlerinde olduğu gibi, ERP pazarında da lider oyuncu olmak.” dedi.

Netaş ERP Bölüm Müdürü Seda Çelikkanat da, “Netaş sahip olduğu 40 yıllık ArGe birikimi, yazılım yetkinliği, sistem entegratörü kimliği ve güçlü iş ortakları sayesinde, KOBİ’lere yönelik çok farklı teknoloji çözümlerini bir arada sunabiliyor. Bu kapsamda, büyüyen işletmelere yönelik hedeflerimiz arasında, Netaş Dinamik çözümünü bulut bilişimle sunmak var. Oluşturduğumuz güçlü satış kanalı, ürünün satışının yanında kurulumunu ve satış sonrası servis hizmetlerini de yürütecek.Kolay kurulum ve kullanım için standartlaştırılmış olan çözümümüz Netaş Dinamik ile KOBİ ERP pazarının büyümesinin 2.5 katı daha büyük bir hızla büyüyeceğimizi öngörüyoruz.  Bu hedeflere 2 yıl içinde Türkiye’nin tüm illerine yayılacak bir satış ağı ile kurmayı hedefliyoruz.” diye konuştu.

Yer işareti koy permalink.

Netaş Dinamik için 3 cevap

 1. Kayseri diyorki:

  Bu logo çalışmaları hangi programlar ile yapılıyor ,pothoshop kullanan kişiler logo yapabilirmi…

  • admin diyorki:

   bu Logo kastettiğiniz tasarım proğramı değil muhasebe proğramı
   Logo firmanın ismi ürünleri de Tiger goplus Lks2 gibi ürünler

 2. Kayseri diyorki:

  Anladım teşekkür ederim, yani ön muhasebemizi felan bu program ile kolay bir şekilde tutabiliriz sanırım, ben netsim duymuştum farkı nedir acaba.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir